Bu İşe Nasıl Bakıyoruz?

İşimiz Bize Ne Öğretti?

 

 

 

Kalite Odaklı

Ürettiğimiz ve sattığımız her üründe, verdiğimiz her hizmette kaliteyi önemsiyoruz. Sürekli iyileşme ve gelişme en büyük mottomuz.

 

 

Müşteri Odaklı

Kurumsal müşterilerimiz bizim iş ortaklarımız. İş ortaklarımızla birlikte son kullanıcıya sunulan her ürün kullanıcıyı tatmin etmeli. Bu hedef doğrultusunda kalite standartlarımızı bozmadan, müşteri istekleri doğrultusunda esneklik gösterebiliyoruz. Tüm iş süreçlerimiz kalite ile birlikte, müşteri odaklılık ilkesine göre organize ediliyor.

 

 

İnsan Odaklı

Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, ürünlerimiz kullanan tüketiciler, hatta rakiplerimiz, hepsine karşı bir sorumluluğumuz var. Tüm politikalarımızı bu çerçevede belirliyoruz.

 

 

Yenilikçi

Yenilikçi olmak ve sürekli değişim, işimizin her alanında önemli. Gerek ürün ve hizmette gerekse iş süreçlerinde sürekli yeni fikirler üretmek, müşterilerimize farklılıklar sunmak temel iş anlayışlarımızdan.

ISIN PRES Yapı ve Mobilya Malzemeleri

1979 yılında sektöre fason pres yaparak ve kaplama satarak giren Isın Pres, yıllar içerisinde ürün ve hizmet gamını sürekli arttırmıştır. Mobilya malzemeleri alanında bölgesinde lider firma olmakla yetinmeyip, ulusal ve uluslararası piyasaya 1995 yılında iç kapı üretimi ile girmiştir.

İletişim Bilgilerimiz

ISIN PRES Yapı ve Mobilya Malzemeleri Anonim Şirketi
Akbelen Mh. Akbelen Blv. No:124/A-B  Toroslar - Mersin - Türkiye

0 324 323 01 01

0 324 323 02 02

iletisim@isin.com.tr

www.isin.com.tr

Bizi Takip Edin!

E-Bültene Kayıt Olmak İstiyorum: